Herr Nilsen


Konserthistorie

Tirsdag 19.09.17 20:00

Tirsdagsjammen

Mandag 18.09.17 21:00

Berg/Bakken/Young/Camara

Søndag 17.09.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 16.09.17 22:00

Tina Lie

Lørdag 16.09.17 16:00

Tune Up!

Tirsdag 12.09.17 20:00

Tirsdagsjammen

Mandag 11.09.17 21:00

Blåregn

Tirsdag 05.09.17 20:00

Tirsdagsjammen

Søndag 03.09.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 02.09.17 22:00

Knut Reiersrud Band

Lørdag 02.09.17 16:00

Mingus!

Fredag 01.09.17 22:00

Madame Nilsen: Laura Cahen

Torsdag 31.08.17 21:00

Oslopakke 3
Supp: Frode Johansen

Onsdag 30.08.17 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag 29.08.17 20:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 26.08.17 22:00

INTI-Fusion

Fredag 25.08.17 22:00

D'AccorD

Torsdag 24.08.17 21:00

Vidar Johnsen

Onsdag 23.08.17 20:00

Oslo Radio Orkester

Tirsdag 22.08.17 20:00

Tirsdagsjammen: Sesongåpning!

Mandag 21.08.17 21:00

Whiskey Shakes

Søndag 20.08.17 20:00

Søndagsjammen

Onsdag 16.08.17 20:00

Oslo Jazzfestival 2017: Lassen

Søndag 13.08.17 21:00

Søndagsjammen

Lørdag 12.08.17 22:00

Dina Misund

Lørdag 12.08.17 16:00

Babylon Brothers

Fredag 11.08.17 22:00

The Phantoms

Torsdag 10.08.17 21:00

Paolo Vinaccia & Jørun Bøgeberg

Onsdag 09.08.17 20:00

Christiania 12

Lørdag 05.08.17 21:00

John Pål Inderberg med venner

Fredag 04.08.17 22:00

Klondike

Torsdag 03.08.17 21:00

Reverend Peyton's Big Damn Band

Lørdag 29.07.17 21:00

Yotam Silberstein Quartet

Fredag 28.07.17 22:00

Elegant People

Lørdag 22.07.17 21:00

Paul Wagnberg Organ Unit

Lørdag 15.07.17 21:00

Asle Røe kvartett

Lørdag 08.07.17 21:00

Peter Zak / Knut Riisnæs Quartet

Lørdag 01.07.17 21:00

Billington Band

Tirsdag 27.06.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 25.06.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 24.06.17 22:00

Don Daddies

Lørdag 24.06.17 16:00

John Faxe

Fredag 23.06.17 21:00

Diplomatic Immunity

Torsdag 22.06.17 21:00

Steinar Albrigtsen trio

Onsdag 21.06.17 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag 20.06.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 17.06.17 22:00

Plasters

Lørdag 17.06.17 16:00

Jacob Young - "Forever Young"

Fredag 16.06.17 22:00

Hot Turkey

Torsdag 15.06.17 20:00

Sommerkonsert med Bajazz BigBand

Onsdag 14.06.17 20:00

Maiken Krokens Sekstett

Tirsdag 13.06.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 11.06.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 10.06.17 22:00

Mannen på Trappa

Lørdag 10.06.17 16:00

Playhouse

Fredag 09.06.17 22:00

Andre Drage Group

Tirsdag 06.06.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 03.06.17 22:00

JereMaya

Fredag 02.06.17 22:00

Hallgrim Bratberg Trio

Onsdag 31.05.17 20:00

Shoeshine Boys & Ellen Birath

Tirsdag 30.05.17 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 29.05.17 21:00

Stig Ulv

Søndag 28.05.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 27.05.17 16:00

Morten Stang Koppang kvintett

Onsdag 24.05.17 20:00

Scandinavian Cool Quartet

Tirsdag 23.05.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 20.05.17 16:00

Jonathan Kreisberg Quartet

Onsdag 17.05.17 21:00

Prima Vista Social Club

Tirsdag 16.05.17 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 15.05.17 21:00

Von Werden

Søndag 14.05.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 13.05.17 22:00

Frode Alnæs & The Frogs

Lørdag 13.05.17 16:00

Majken Christiansen kvintett

Torsdag 11.05.17 21:00

Mr.Pankow

Onsdag 10.05.17 20:00

David Skinner kvartett

Tirsdag 09.05.17 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 08.05.17 21:00

Christianssand Ensemble

Lørdag 06.05.17 16:00

Lars Jansson trio

Onsdag 03.05.17 20:00

Christiania 12

Tirsdag 02.05.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 30.04.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 29.04.17 22:00

Berg Hansen Experience

Torsdag 27.04.17 21:00

Bjørn Berge Trio

Onsdag 26.04.17 20:00

Syklubben

Tirsdag 25.04.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 22.04.17 22:00

Spirit in The Dark

Onsdag 19.04.17 20:00

Odeon Jazz Quintet

Tirsdag 18.04.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 16.04.17 20:00

Søndagsjammen "påskespesial"

Onsdag 12.04.17 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag 11.04.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 08.04.17 22:00

Andrea Niane & SHAN

Lørdag 08.04.17 16:00

Petter Wettre Next Generation 2.0

Torsdag 06.04.17 21:00

Captain Gone

Tirsdag 04.04.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 02.04.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 01.04.17 22:00

Prosjekt Peter Gabriel

Lørdag 01.04.17 16:00

Rastko Obradovic kvartett

Torsdag 30.03.17 20:45

Pine Lake + Shaun Bartlett

Onsdag 29.03.17 20:00

Interagado

Tirsdag 28.03.17 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 27.03.17 21:00

Mezzoforte

Lørdag 25.03.17 22:00

Hayseed

Lørdag 25.03.17 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag 23.03.17 21:00

Ninjabeat

Onsdag 22.03.17 20:00

Christiania 12 & Bent Persson

Tirsdag 21.03.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 19.03.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 18.03.17 22:00

Magnus Berg

Lørdag 18.03.17 16:00

Hanna Paulsberg Dexter Tribute

Torsdag 16.03.17 21:00

High Red : Singleslipp Konsert

Onsdag 15.03.17 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag 14.03.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 11.03.17 22:00

TASTY
Supp: Swingville Brothers

Torsdag 09.03.17 20:30

Svarte Svingende

Tirsdag 07.03.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 05.03.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 04.03.17 20:00

By:Larm 2017 Lørdag

Fredag 03.03.17 20:00

By:Larm 2017 Fredag

Torsdag 02.03.17 20:00

By:Larm 2017 Torsdag

Onsdag 01.03.17 20:00

Prima Vista Social Club

Tirsdag 28.02.17 20:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 25.02.17 22:00

GLO

Lørdag 25.02.17 16:00

Bop 69

Torsdag 23.02.17 21:00

Laila Samuels & Jens Bredberg

Onsdag 22.02.17 20:00

Dr. Bekken & the Bookerizers

Tirsdag 21.02.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 19.02.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 18.02.17 16:00

Kjeld Lauritsen Norwegian Quartet

Torsdag 16.02.17 21:00

Rikke Normann

Onsdag 15.02.17 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag 14.02.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 11.02.17 22:00

Soulpatch

Torsdag 09.02.17 21:00

Bent Bredesen Band

Onsdag 08.02.17 20:00

Cantango

Tirsdag 07.02.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 05.02.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 04.02.17 22:00

Adam Douglas & The Last Tarpans

Lørdag 04.02.17 16:00

Walt Weiskopf kvartett

Torsdag 02.02.17 21:00

Kate Havnevik
feat. Guy Sigsworth

Onsdag 01.02.17 20:00

The Cannonball 5 Tribute Band

Tirsdag 31.01.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 28.01.17 21:00

The Real Thing

Lørdag 28.01.17 16:00

The Wintertime Band

Fredag 27.01.17 22:00

Jens Andersson

Torsdag 26.01.17 21:00

Rebekka Bakken

Tirsdag 24.01.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 22.01.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 21.01.17 16:00

Bjørn Alterhaug Quintet

Fredag 20.01.17 22:00

The Jungleboys

Torsdag 19.01.17 21:00

Stig Nergård

Onsdag 18.01.17 20:00

Workshopaholics

Tirsdag 17.01.17 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 14.01.17 22:00

Slagsvold: Releasekonsert

Lørdag 14.01.17 16:00

Dave Edge kvartett

Fredag 13.01.17 22:00

Diplomatic Immunity

Onsdag 11.01.17 20:00

Jazzin' Babies & Denise Gordon

Tirsdag 10.01.17 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 08.01.17 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 07.01.17 22:00

Wild Man Riddim

Lørdag 07.01.17 16:00

Magne Arnesen kvartett

Fredag 06.01.17 22:00

The Boots Band

Torsdag 05.01.17 21:00

Beate Nes + Stähler & Park

Onsdag 04.01.17 20:00

Ole Henrik Giørtz kvartett

Torsdag 29.12.16 21:00

Grill Bill

Mandag 26.12.16 20:00

Romjulsjam 2. juledag spesial

Torsdag 22.12.16 21:00

Graf/Mathisen/Torres

Mandag 19.12.16 21:00

Paal Flaata

Lørdag 17.12.16 22:00

Mannen På Trappa

Lørdag 17.12.16 16:00

Sinatra Songbook julekonsert

Onsdag 14.12.16 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag 13.12.16 21:00

Tirsdagsjammen: Juleavslutning!

Mandag 12.12.16 21:00

JULEGOSPEL MED REFLEX

Søndag 11.12.16 20:00

Søndagsjammen vikarspesial

Lørdag 10.12.16 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag 10.12.16 16:00

The North

Torsdag 08.12.16 21:00

Come Shine

Onsdag 07.12.16 20:00

The Workshopaholics Sax-Bonanza

Tirsdag 06.12.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 05.12.16 21:00

Hayseed

Onsdag 30.11.16 20:00

Afternoon Jazz Orchestra

Tirsdag 29.11.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 28.11.16 21:00

Sol Heilo

Søndag 27.11.16 21:00

Søndagsjammen

Lørdag 26.11.16 22:00

Monica Ifejilika

Lørdag 26.11.16 16:00

Eckhard Baur / Walking Shoes

Torsdag 24.11.16 21:00

Marie Vangen m/band

Onsdag 23.11.16 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag 22.11.16 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 19.11.16 22:00

Måndag

Torsdag 17.11.16 21:00

High Red

Onsdag 16.11.16 20:00

Jazzombies m/gjester

Tirsdag 15.11.16 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 13.11.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 12.11.16 22:00

De Musikalske Dvergene

Lørdag 12.11.16 16:00

Espen Eriksen trio

Torsdag 10.11.16 21:00

Kurt Weil Ensemble

Onsdag 09.11.16 20:00

The Workshopaholics

Mandag 07.11.16 21:00

Frank Havrøy

Søndag 06.11.16 20:00

Lise Hvoslef: Plateslippkonsert

Lørdag 05.11.16 22:00

Mulens Portland Combo

Torsdag 03.11.16 21:00

Hilde Selvikvåg

Onsdag 02.11.16 20:00

Christiania 12

Tirsdag 01.11.16 00:00

Tirsdagsjammen

Søndag 30.10.16 00:00

Søndagsjammen

Lørdag 29.10.16 22:00

Kloster Junction

Lørdag 29.10.16 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag 27.10.16 21:00

Pig Virus vol.2

Onsdag 26.10.16 20:00

Ben van Gelder Quintet

Tirsdag 25.10.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 24.10.16 21:00

Professor Nilsen

Lørdag 22.10.16 22:00

Florrie & Nattergalene

Torsdag 20.10.16 21:00

Claudia Scott

Onsdag 19.10.16 20:00

Budapest Jazz Steps Band

Tirsdag 18.10.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 17.10.16 21:00

Carl Verheyen Band (Us)

Søndag 16.10.16 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 15.10.16 22:00

Lothe

Lørdag 15.10.16 16:00

Michael Bloch trio

Torsdag 13.10.16 21:00

Oslo Groove Company

Onsdag 12.10.16 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag 11.10.16 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 08.10.16 22:00

Protectors of the Funk

Lørdag 08.10.16 16:00

Vidar Johansen trio

Torsdag 06.10.16 21:00

Øystein Greni

Onsdag 05.10.16 20:00

Hot Club de Norvège

Tirsdag 04.10.16 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 02.10.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 01.10.16 22:00

OHIO

Lørdag 01.10.16 16:00

Elin Rosseland kvintett

Torsdag 29.09.16 21:00

Bøgeberg Trio

Onsdag 28.09.16 20:00

Håkon Storm-Mathisen trio

Tirsdag 27.09.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 26.09.16 21:00

Birgitte Damberg Trio

Lørdag 24.09.16 22:00

Kurt Ove Mæland Band

Torsdag 22.09.16 21:00

Storm Weather Shanty Choir

Onsdag 21.09.16 20:00

Cantango

Tirsdag 20.09.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 19.09.16 21:00

Charlie Engstrand Sommar

Søndag 18.09.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 17.09.16 22:00

Byting

Lørdag 17.09.16 16:00

Karin Krog

Torsdag 15.09.16 21:00

Harr & Hartberg

Tirsdag 13.09.16 21:00

TirsdagsJammen

Fredag 09.09.16 22:00

Hege Øversveen

Torsdag 08.09.16 21:00

Shaun Bartlett

Onsdag 07.09.16 20:00

Torstein Ellingsen fyller 50

Tirsdag 06.09.16 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 04.09.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 03.09.16 22:00

Steinar Raknes: Stillhouse

Lørdag 03.09.16 16:00

Asmund Bjørken kvintett

Torsdag 01.09.16 21:00

New Jordal Swingers

Onsdag 31.08.16 20:00

Dave Edge kvartett

Tirsdag 30.08.16 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 27.08.16 22:00

The Greens

Fredag 26.08.16 22:00

Soul Providers

Torsdag 25.08.16 21:00

Son Of Light & The Futurists

Onsdag 24.08.16 20:00

Menno Daams / Nick Ball Band

Tirsdag 23.08.16 21:00

Tirsdagsjammen: Sesongstart

Søndag 21.08.16 20:00

Søndagsjammen: Sesongstart!

Lørdag 20.08.16 23:59

Nattjam m/ Jens Fossum Trio

Fredag 19.08.16 23:59

Nattjam m/ Jens Fossum Trio

Torsdag 18.08.16 23:59

Nordisk Showcase: Nyimbo Ya Bantu

Torsdag 18.08.16 23:00

Nordisk Showcase: KIAP

Onsdag 17.08.16 23:59

Nordisk Showcase: ÌSA

Onsdag 17.08.16 23:00

Nordisk Showcase: Uniruukki

Tirsdag 16.08.16 23:59

Nordisk Showcase: Abekejser

Tirsdag 16.08.16 23:00

Nordisk Showcase: Berglund Band

Mandag 15.08.16 23:59

Nordisk Showcase: OK:KO

Lørdag 13.08.16 22:00

Fett Nok

Torsdag 11.08.16 21:00

Chakras: singleslippkonsert

Onsdag 10.08.16 20:00

Christiania 12

Lørdag 06.08.16 21:00

Kevin Dean Quartet

Fredag 05.08.16 22:00

The Phantoms

Lørdag 30.07.16 21:00

Janne Ersson Big Band

Lørdag 16.07.16 21:00

Anders Aarum kvartett

Søndag 10.07.16 20:00

PER MATHISEN’S WONDER TRIO

Lørdag 09.07.16 21:00

Peter Zak Trio

Fredag 08.07.16 21:30

Yngvil Vatn Guttu

Fredag 01.07.16 22:00

Elegant People

Tirsdag 28.06.16 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 26.06.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 25.06.16 22:00

Magnus Berg

Lørdag 25.06.16 16:00

Frode Thingnæs kvintett

Fredag 24.06.16 22:00

Oslo Plektrum

Onsdag 22.06.16 20:00

Morten Halle kvintett

Tirsdag 21.06.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 20.06.16 21:00

Cirkumflex

Lørdag 18.06.16 22:00

Joakim Tinderholt & His Band

Fredag 17.06.16 22:00

Plasters

Onsdag 15.06.16 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag 14.06.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 13.06.16 21:00

Hanne Sørvaag

Søndag 12.06.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 11.06.16 22:00

Patey's Pipe

Torsdag 09.06.16 21:00

Knut Reiersrud Band

Onsdag 08.06.16 20:00

Carsten Dahl - Art of Discovery

Tirsdag 07.06.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 06.06.16 21:00

Mike Peters (UK)

Lørdag 04.06.16 22:00

Onkel Tuka

Fredag 03.06.16 22:00

Bøler

Onsdag 01.06.16 20:00

Maiken Krokens Septett

Tirsdag 31.05.16 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 29.05.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 28.05.16 22:00

Paulin Voss

Lørdag 28.05.16 16:00

Lage Lund Trio

Onsdag 25.05.16 20:00

Crazy Moon

Tirsdag 24.05.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 23.05.16 21:00

Ulrich Ellison & The Tribe

Lørdag 21.05.16 22:00

Hot Turkey

Lørdag 21.05.16 16:00

Petter Wettre Next Generation 2.0

Torsdag 19.05.16 21:00

Guri Stubberud: Releasekonsert

Onsdag 18.05.16 20:00

Christiania 12

Mandag 16.05.16 21:00

The Whole Damn Fam + Moviestar

Søndag 15.05.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 14.05.16 22:00

Turistene

Lørdag 14.05.16 16:00

Ivar Antonsen kvartett

Torsdag 12.05.16 21:00

Adam Douglas

Onsdag 11.05.16 20:00

Phil Markowitz Trio

Tirsdag 10.05.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 09.05.16 20:00

Siv Langøy
Supp:Harald Thune

Fredag 06.05.16 21:00

Sharp 9

Torsdag 05.05.16 20:00

Karin Krog/John Surman Group

Onsdag 04.05.16 20:00

Prima Vista Social Club

Tirsdag 03.05.16 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 01.05.16 20:00

Søndagsjammen Proletarspesial

Lørdag 30.04.16 22:00

Åre

Lørdag 30.04.16 16:00

Hank Mobley Tribute

Torsdag 28.04.16 21:00

Laserstråle

Onsdag 27.04.16 20:00

Freedom Trio

Tirsdag 26.04.16 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 23.04.16 22:00

Shayna Steele (US)

Lørdag 23.04.16 16:00

Waldemar 4

Torsdag 21.04.16 21:00

Eigil Berg / Trond Granlund

Onsdag 20.04.16 20:00

Menno Daams

Tirsdag 19.04.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 18.04.16 21:00

Charlotte Audestad

Søndag 17.04.16 21:00

Søndagsjammen

Lørdag 16.04.16 22:00

Hayseed
Supp: Nordgarden

Lørdag 16.04.16 16:00

Knut Kristiansen kvartett

Lørdag 16.04.16 14:00

Feiring av Ivar Antonsen 70 år

Torsdag 14.04.16 21:00

Harr & Hartberg

Tirsdag 12.04.16 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 09.04.16 22:00

Julie sings the blues

Lørdag 09.04.16 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Onsdag 06.04.16 20:00

Dr Bekken & Bookerizers

Tirsdag 05.04.16 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 03.04.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 02.04.16 16:00

Roy Powell trio

Torsdag 31.03.16 21:00

Rudi Myntevik

Onsdag 30.03.16 20:00

Christina Dahl Quartet

Tirsdag 29.03.16 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 26.03.16 16:00

Staffan William-Olsson trio

Onsdag 23.03.16 20:00

Åse Franks RhythmMakers

Søndag 20.03.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 19.03.16 22:00

Jazzmine

Lørdag 19.03.16 16:00

Northwestern Sounds

Torsdag 17.03.16 21:00

David Urwitz (S) - solo

Onsdag 16.03.16 20:00

Øyvind Dale sekstett

Tirsdag 15.03.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 14.03.16 22:00

The Funkture: The Final Session

Torsdag 10.03.16 21:00

TORTUSA - Releasekonsert

Onsdag 09.03.16 20:00

Union Rhythm Kings

Tirsdag 08.03.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 07.03.16 21:00

Kristin Dahl & Simen Lyngroth

Søndag 06.03.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 05.03.16 21:00

Guri Schanke

Lørdag 05.03.16 16:00

Svarttrost m/ Espen Rud

Torsdag 03.03.16 21:00

Storm Weather Shanty Choir

Onsdag 02.03.16 20:00

Odd Frank

Tirsdag 01.03.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 29.02.16 21:00

Trond Haugmark

Lørdag 27.02.16 22:00

Klondike
Supp: Svarteper

Torsdag 25.02.16 22:00

Red Hot

Onsdag 24.02.16 20:00

Aspheim Oldtimers - 35 år

Tirsdag 23.02.16 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 21.02.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 20.02.16 22:00

Spirit in the Dark

Lørdag 20.02.16 16:00

Odd Steinar Albrigtsen 5tet

Fredag 19.02.16 22:00

Østkanten Bluesklubb: Orango

Torsdag 18.02.16 21:00

Blåregn

Onsdag 17.02.16 20:00

Rønnings Jazzmaskin

Tirsdag 16.02.16 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 15.02.16 22:00

The FUNKture

Lørdag 13.02.16 22:00

ASK

Onsdag 10.02.16 20:00

Norbert Susemihl's Joyful Gumbo

Tirsdag 09.02.16 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 07.02.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 06.02.16 16:00

Asle Røe trio med Håvard Fossum

Onsdag 03.02.16 20:00

Jens Fossum "Bassdetector"

Tirsdag 02.02.16 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 01.02.16 21:00

FRANK HAVRØY med band

Lørdag 30.01.16 21:00

The Real Thing

Lørdag 30.01.16 16:00

Stein Bull-Hansen - Just Married

Torsdag 28.01.16 21:00

Egil Eldøen (Lava) - solo

Onsdag 27.01.16 20:00

Christiania 12

Onsdag 27.01.16 20:00

Christiania 12

Tirsdag 26.01.16 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 24.01.16 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 23.01.16 22:00

Valborg & Christina Krogh

Lørdag 23.01.16 16:00

Vidar Johansen kvartett

Fredag 22.01.16 22:00

Audun Skjølberg

Onsdag 20.01.16 20:00

Bernt Rosengren kvartett

Tirsdag 19.01.16 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 16.01.16 22:00

Frode Alnæs Trio

Lørdag 16.01.16 16:00

Roger Svedberg kvartett

Fredag 15.01.16 21:00

Anders Bjørnvold

Torsdag 14.01.16 21:00

Emila

Onsdag 13.01.16 20:00

Ophelia Orchestra

Tirsdag 12.01.16 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 11.01.16 21:00

The Funkture

Søndag 10.01.16 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 09.01.16 22:00

Fett Nok

Lørdag 09.01.16 16:00

Ole Henrik Giørtz kvartett

Fredag 08.01.16 22:00

Ohio

Torsdag 07.01.16 21:00

The Jungleboys

Tirsdag 05.01.16 21:00

Tirsdagsjammen

Onsdag 30.12.15 22:00

Grill Bill

Lørdag 26.12.15 16:00

Haakon Graf Trio

Tirsdag 22.12.15 21:00

TirsdagsJammen: Juleavslutning

Mandag 21.12.15 21:00

Paal Flaata: Julekonsert

Søndag 20.12.15 20:00

Søndagsjammen: Julespesial!

Lørdag 19.12.15 22:00

Wild Man Riddim

Tirsdag 15.12.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 14.12.15 21:00

Julekonsert med Reflex

Lørdag 12.12.15 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag 12.12.15 16:00

Sinatra Songbook

Torsdag 10.12.15 21:00

Berg Hansen Experience

Onsdag 09.12.15 20:00

MAGNOLIA JAZZBAND

Tirsdag 08.12.15 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 06.12.15 20:00

Søndagsjammen

Torsdag 03.12.15 21:00

High Red

Onsdag 02.12.15 20:00

Norwegian Great Guitars

Tirsdag 01.12.15 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 28.11.15 22:00

Phunky Phat

Lørdag 28.11.15 16:00

Jeff Smax

Torsdag 26.11.15 21:00

Kristian Park - releasekonsert.

Tirsdag 24.11.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 23.11.15 21:00

Torun Eriksen

Søndag 22.11.15 22:00

Søndagsjammen

Lørdag 21.11.15 22:00

Onkel Tuka

Lørdag 21.11.15 16:00

Roger Johansen Group

Fredag 20.11.15 23:00

Electric Friday Session

Torsdag 19.11.15 21:00

The Funkture

Onsdag 18.11.15 20:00

Live Foyn Friis kvintett

Tirsdag 17.11.15 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 14.11.15 22:00

De Musikalske Dvergene

Torsdag 12.11.15 21:00

Dina Sael

Onsdag 11.11.15 20:00

AURÉLIE TROPEZ (FR) clarinet

Mandag 09.11.15 21:00

Splittkonsert: Kilvik & Stone

Søndag 08.11.15 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 07.11.15 22:00

Ted Kix

Lørdag 07.11.15 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag 05.11.15 21:00

RAUS 2015

Onsdag 04.11.15 20:00

Astro Buddha Agogo

Tirsdag 03.11.15 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 31.10.15 22:00

Texum

Tirsdag 27.10.15 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 26.10.15 21:00

CAPITOL

Søndag 25.10.15 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 24.10.15 22:00

MATHISEN - BANDGREN - PILOTO

Torsdag 22.10.15 21:00

Kirk Fletcher & Josh Smith

Onsdag 21.10.15 20:00

Babylon Brothers

Tirsdag 20.10.15 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 17.10.15 16:00

Fee Foo Yeah

Torsdag 15.10.15 21:00

Stig Ulv - releasekonsert "Dur"

Onsdag 14.10.15 20:00

CLARINUTS

Tirsdag 13.10.15 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 12.10.15 21:00

Hilde Louise Orchestra

Søndag 11.10.15 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 10.10.15 22:00

Hayseed

Lørdag 10.10.15 16:00

Eivind Austad trio

Torsdag 08.10.15 21:00

The FunKTure

Tirsdag 06.10.15 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 03.10.15 22:00

Mannen på Trappa

Lørdag 03.10.15 16:00

Det Norske Poesi & Satireorkester

Torsdag 01.10.15 21:00

Unni Wilhelmsen - solo

Tirsdag 29.09.15 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Mandag 28.09.15 21:00

Trond Trudvang: Releasekonsert

Søndag 27.09.15 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 26.09.15 22:00

Gadarene Wine

Lørdag 26.09.15 16:00

Kåre Garnes trio

Torsdag 24.09.15 21:00

TOBB @ herrnilsen

Onsdag 23.09.15 20:00

Espen Berg trio

Tirsdag 22.09.15 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Lørdag 19.09.15 22:00

Protectors of the Funk (S)

Lørdag 19.09.15 16:00

Oddbjørn Blindheim trio

Torsdag 17.09.15 21:00

Narum

Tirsdag 15.09.15 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Mandag 14.09.15 20:00

Trond Haugmark m/band

Søndag 13.09.15 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 12.09.15 22:00

Hege Øversveen

Fredag 11.09.15 22:00

Østkanten Bluesklubb: The Boys

Torsdag 10.09.15 21:00

Per O Noss

Tirsdag 08.09.15 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Mandag 07.09.15 21:00

Julie Dahle Aagård

Lørdag 05.09.15 22:00

The Drive

Lørdag 05.09.15 16:00

Lush Life - releasekonsert

Torsdag 03.09.15 21:00

Spirit in the Dark

Tirsdag 01.09.15 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Søndag 30.08.15 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 29.08.15 22:00

The Loch Ness Mouse

Lørdag 29.08.15 16:00

Dave Edge kvartett

Torsdag 27.08.15 21:00

Glenn Gulli

Onsdag 26.08.15 20:00

Gagliardi/Albrigtsen sekstett

Tirsdag 25.08.15 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Lørdag 22.08.15 22:00

(brev från) Kolonien

Lørdag 22.08.15 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad trio

Fredag 21.08.15 22:00

Tasty

Torsdag 20.08.15 21:00

Tenderleaves @herrnilsen

Tirsdag 18.08.15 21:00

Tirsdagsjammen: Sesongstart!

Søndag 16.08.15 20:00

Søndagsjammen: Sesongstart

Lørdag 08.08.15 22:00

Ninjabeat

Lørdag 08.08.15 16:00

Majken Christiansen

Fredag 07.08.15 22:00

The Phantoms

Torsdag 06.08.15 21:00

Frode Johansen m/band

Lørdag 01.08.15 21:00

Thorén/Bakken Unit

Fredag 31.07.15 22:00

Sommerkonsert med Julius Winger

Lørdag 25.07.15 21:00

Kevin Dean Quintet

Fredag 24.07.15 22:00

Jazzmine feat. Petter Wettre

Lørdag 18.07.15 21:00

Haakon Graf trio

Fredag 17.07.15 22:00

Magnus Bakken Trio

Lørdag 11.07.15 21:00

Peter Zak trio

Fredag 10.07.15 22:00

Elegant People

Torsdag 09.07.15 21:00

Jace Everett (US)

Fredag 03.07.15 22:00

Frode Alnæs Trio

Torsdag 02.07.15 21:00

The Derailers (US)

Mandag 29.06.15 19:00

Lukket Selskap

Lørdag 27.06.15 22:00

Christiansen

Lørdag 27.06.15 16:00

Asle Røe kvartett

Fredag 26.06.15 22:00

X3

Lørdag 20.06.15 16:00

Katarina Lien kvintett

Fredag 19.06.15 22:00

Oslo Plektrum

Torsdag 18.06.15 21:00

Sidiki Camara

Tirsdag 16.06.15 21:00

Tirsdagsjammen

Tirsdag 16.06.15 20:00

MAJA: Releasekonsert

Lørdag 13.06.15 22:00

Sørum / Douglas - ENDELIG SAMMEN

Lørdag 13.06.15 16:00

Bernt Brinck-Johnsen kvintett

Fredag 12.06.15 22:00

Hot Turkey

Torsdag 11.06.15 21:00

The FuNKture

Tirsdag 09.06.15 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 07.06.15 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 06.06.15 22:00

Soul Train

Lørdag 06.06.15 16:00

Staffan William-Olsson kvartett

Fredag 05.06.15 22:00

Lars Wagle m/band

Torsdag 04.06.15 21:00

Bjørgo & Reistad

Tirsdag 02.06.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 01.06.15 20:00

"Twenties Night"

Lørdag 30.05.15 16:00

Roy Hellvin trio

Torsdag 28.05.15 20:30

Minnekonsert Rolf Graf

Onsdag 27.05.15 20:00

Dr Bekken & Richard Gjems

Tirsdag 26.05.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 25.05.15 21:00

Mike Peters (UK)

Søndag 24.05.15 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 23.05.15 22:00

Grande

Lørdag 23.05.15 16:00

Arnesen/Kamfjord/Johansen trio

Tirsdag 19.05.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 18.05.15 21:00

Hans Marius Andersen Group

Lørdag 16.05.15 16:00

Knut Riisnæs Kvartett

Fredag 15.05.15 22:00

Pateys Pipe

Torsdag 14.05.15 21:00

The FuNKture

Onsdag 13.05.15 20:00

Hovedøen Social Club

Tirsdag 12.05.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 11.05.15 21:00

Jazzmine

Søndag 10.05.15 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 09.05.15 16:00

Erling Wicklund Octopus

Onsdag 06.05.15 20:00

Peter Asplund "Aspiration"

Tirsdag 05.05.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 04.05.15 21:00

We Float

Lørdag 02.05.15 22:00

High Red

Lørdag 02.05.15 16:00

Frode Kjekstad trio

Fredag 01.05.15 22:00

Aleksander With

Torsdag 30.04.15 21:00

Bendik Brænne

Onsdag 29.04.15 20:00

Jazzin' Babies

Tirsdag 28.04.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 27.04.15 21:00

Kurt Weil Ensamble

Lørdag 25.04.15 22:00

Prosjekt Peter Gabriel

Torsdag 23.04.15 21:00

Nye vakre Hilmars

Onsdag 22.04.15 20:00

Hayden Powell trio

Tirsdag 21.04.15 00:00

TirsdagsJammen

Mandag 20.04.15 21:00

Inger Lise Stulien

Søndag 19.04.15 21:00

Søndagsjammen

Lørdag 18.04.15 22:00

Beate Nes: Slippkonsert

Torsdag 16.04.15 21:00

Arne Garvang - solo

Tirsdag 14.04.15 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 13.04.15 21:00

Josefin Winther

Lørdag 11.04.15 22:00

Prima Vista Social Club

Lørdag 11.04.15 16:00

Ivar Antonsen kvartett

Torsdag 09.04.15 21:00

Kristin Sevaldsen Group

Onsdag 08.04.15 20:00

Ape Club

Tirsdag 07.04.15 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 04.04.15 16:00

Karin Krog & The In-Between-Times

Onsdag 01.04.15 20:00

David Skinner Trio

Søndag 29.03.15 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 28.03.15 22:00

Thomas with a T

Fredag 27.03.15 22:00

Jens Andersson Band

Onsdag 25.03.15 20:00

Kåre Nymark jr band

Tirsdag 24.03.15 00:00

TirsdagsJammen

Mandag 23.03.15 21:00

Chirica - Latinjazz

Søndag 22.03.15 21:00

Back to the FuNKture

Lørdag 21.03.15 22:00

Hayseed
Supp: Simon Sigurdson

Lørdag 21.03.15 16:00

David Skinner trio

Torsdag 19.03.15 21:00

Dr. Nielsen

Onsdag 18.03.15 20:00

En Creolsk jubileumsfest

Tirsdag 17.03.15 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 15.03.15 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 14.03.15 21:00

Nancy Harms Nordic Quartet

Lørdag 14.03.15 16:00

Knut Kristiansen kvartett

Torsdag 12.03.15 21:00

Josh Smith (US)

Onsdag 11.03.15 20:00

Gisle Torvik trio

Tirsdag 10.03.15 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 07.03.15 16:00

Hallgeir Pedersen kvartett

Tirsdag 03.03.15 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 01.03.15 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 28.02.15 22:00

Askeladden: Releasekonsert

Lørdag 28.02.15 16:00

Espen Ruds Svarttrost

Onsdag 25.02.15 20:00

Jonathan Kreisberg Quartet

Tirsdag 24.02.15 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag 21.02.15 22:00

Eyvind Lund m/band

Lørdag 21.02.15 16:00

Hans Ulrik Quartet

Onsdag 18.02.15 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag 17.02.15 00:00

Tirsdagsjammen

Mandag 16.02.15 21:00

Texum: Releasekonsert

Søndag 15.02.15 20:00

SøndagsJammen

Onsdag 11.02.15 20:00

Håvard Stubø Quartet

Tirsdag 10.02.15 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 07.02.15 16:00

Fossum-Aarum Quartet

Torsdag 05.02.15 21:00

Jens Fossum: Plateslippkonsert

Tirsdag 03.02.15 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 01.02.15 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 31.01.15 21:00

The Real Thing

Torsdag 29.01.15 21:00

Ninjabeat

Tirsdag 27.01.15 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag 26.01.15 21:00

Kjersti Kveli

Lørdag 24.01.15 22:00

Ni Liv

Lørdag 24.01.15 16:00

Vidar Johansen kvartett

Fredag 23.01.15 22:00

GLO

Onsdag 21.01.15 20:00

Union Rhythm Kings

Tirsdag 20.01.15 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 18.01.15 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 17.01.15 22:00

Åsleik Engmark & The Jungleboys

Fredag 16.01.15 22:00

Hot Turkey

Torsdag 15.01.15 21:00

Anders Bjørnvold

Onsdag 14.01.15 20:00

Michael Bloch Project

Tirsdag 13.01.15 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 10.01.15 22:00

Ohio

Lørdag 10.01.15 16:00

Ole Henrik Giørtz kvartett

Fredag 09.01.15 22:00

Claudia Scott m/band

Torsdag 08.01.15 21:00

Georgie Fame

Tirsdag 06.01.15 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 03.01.15 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 03.01.15 16:00

Vigleik Storaas trio

Mandag 29.12.14 21:00

Mathisen/Konkova/Rydningen

Lørdag 27.12.14 22:00

Lucky Lips

Lørdag 27.12.14 16:00

Blue Sonic Fuel

Fredag 26.12.14 22:00

Graf Xpress

Mandag 22.12.14 21:00

Paal Flaata: Julekonsert

Søndag 21.12.14 20:00

SøndagsJammen: Juleavslutning!

Lørdag 20.12.14 22:00

Bud Spencer Country Explosion

Lørdag 20.12.14 16:00

Oslo jazzforums julekonsert

Onsdag 17.12.14 20:00

Dave Edge kvartett

Tirsdag 16.12.14 21:00

TirsdagsJammen: Juleavslutning!

Mandag 15.12.14 21:00

Reflex: Julekonsert

Lørdag 13.12.14 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag 13.12.14 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad trio

Fredag 12.12.14 22:00

Geir Wentzel Band

Torsdag 11.12.14 21:00

Jack Stillwater

Onsdag 10.12.14 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag 09.12.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 08.12.14 21:00

Ted Kix

Søndag 07.12.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 06.12.14 22:00

Tasty

Lørdag 06.12.14 16:00

Michael Aadal Group

Torsdag 04.12.14 21:00

Peter Nordberg (S)

Onsdag 03.12.14 20:00

Somebody´s Quartet

Tirsdag 02.12.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 01.12.14 21:00

Ellen Sofie Hovland

Søndag 30.11.14 20:00

Bærum Big Band m/Erik Halvorsen

Lørdag 29.11.14 22:00

Tina Lie

Lørdag 29.11.14 16:00

Sinatra Songbook

Tirsdag 25.11.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 24.11.14 21:00

Lars Wagle

Søndag 23.11.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 22.11.14 22:00

Eden Brent

Lørdag 22.11.14 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Fredag 21.11.14 22:00

Soulproviders

Torsdag 20.11.14 21:00

New Jordal Swingers

Onsdag 19.11.14 20:00

Jerry Bergonzi Quintet

Tirsdag 18.11.14 00:00

TirsdagsJammen

Lørdag 15.11.14 22:00

Mannen På Trappa

Lørdag 15.11.14 16:00

District Nine

Onsdag 12.11.14 20:00

Røshnes Jazzband

Tirsdag 11.11.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 10.11.14 21:00

Marte Hallem m/band

Søndag 09.11.14 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 08.11.14 22:00

De Musikalske Dvergene

Lørdag 08.11.14 16:00

Olga Konkova Trio

Del denne siden