Tirsdag 16.09.14:TirsdagsJammen

Torsdag 18.09.14:Hilde Louise & The Orchestra


Foto: Øystein Hermstad

Lørdag 20.09.14:Petter Carlsen & The Lonely Drummer Orchestra - releasekonsert "Sirens"

Søndag 21.09.14:Plateslippkonsert:
Bjørn Vidar Solli - Aglow:
The Lyngør Project Volume 1

Mandag 22.09.14:Hanne Leland

Tirsdag 23.09.14:TirsdagsJammen

Torsdag 25.09.14:Captain Gone

Lørdag 27.09.14:Wild Man Riddim

Søndag 28.09.14:Søndagsjammen

Mandag 29.09.14:Glenn Gulli: Releasekonsert "Takk for følget"

Tirsdag 30.09.14:TirsdagsJammen

Torsdag 02.10.14:Shaun Bartlett:
Releasekonsert 'Green Means Walk Red Means Run'


Foto: Nina Hanssen

Lørdag 04.10.14:Soul Train

Søndag 05.10.14:Big Band Sunday:
Sandvika Storband m/Majken

Mandag 06.10.14:Stig Ulv: Releasekonsert - Strengeklimpring

Tirsdag 07.10.14:TirsdagsJammen

Torsdag 09.10.14:Iselin Solheim

Lørdag 11.10.14:Hege Øversveen

Søndag 12.10.14:Søndagsjammen


Foto: Jan Tore Øverstad

Mandag 13.10.14:Torbjørn Dyrud

Herr Nilsen


Program



Onsdag 17.09.14 20:00

Ytre Suløen Jazzensemble

Torsdag 18.09.14 21:00

Hilde Louise & The Orchestra

Fredag 19.09.14 22:00

Pristine

Lørdag 20.09.14 16:00

Besiakov/Ulveseth kvartett med gjest Staffan William-Olsson

Lørdag 20.09.14 22:00

Petter Carlsen & The Lonely Drummer Orchestra - releasekonsert "Sirens"

Søndag 21.09.14 20:00

Plateslippkonsert:
Bjørn Vidar Solli - Aglow:
The Lyngør Project Volume 1

Mandag 22.09.14 21:00

Hanne Leland

Tirsdag 23.09.14 21:00

TirsdagsJammen

Onsdag 24.09.14 20:00

Dave Edge trio

Torsdag 25.09.14 21:00

Captain Gone

Fredag 26.09.14 22:00

Geir Bertheussen Blues Express

Lørdag 27.09.14 16:00

Terje Gewelt Spindrift

Lørdag 27.09.14 22:00

Wild Man Riddim

Søndag 28.09.14 20:00

Søndagsjammen

Mandag 29.09.14 21:00

Glenn Gulli: Releasekonsert "Takk for følget"

Tirsdag 30.09.14 21:00

TirsdagsJammen


Onsdag 01.10.14 20:00

Christiania 12 & Erik Eilertsen

Torsdag 02.10.14 21:00

Shaun Bartlett:
Releasekonsert 'Green Means Walk Red Means Run'

Fredag 03.10.14 21:00

Morgendagens helter: Högestöls og The Funeral Youth

Lørdag 04.10.14 16:00

Halvard Kausland Kvartett

Lørdag 04.10.14 22:00

Soul Train

Søndag 05.10.14 20:00

Big Band Sunday:
Sandvika Storband m/Majken

Mandag 06.10.14 21:00

Stig Ulv: Releasekonsert - Strengeklimpring

Tirsdag 07.10.14 21:00

TirsdagsJammen

Onsdag 08.10.14 20:00

Jake Hertzog Trio / Johan Ölander Quartet

Torsdag 09.10.14 21:00

Iselin Solheim

Fredag 10.10.14 22:00

Tenderton

Lørdag 11.10.14 16:00

Audun Ellingsen Mingus-prosjekt

Lørdag 11.10.14 22:00

Hege Øversveen

Søndag 12.10.14 21:00

Søndagsjammen

Mandag 13.10.14 21:00

Torbjørn Dyrud

Tirsdag 14.10.14 21:00

TirsdagsJammen

Onsdag 15.10.14 20:00

Jazzombies

Torsdag 16.10.14 21:00

Al Foster Quartet

Fredag 17.10.14 22:00

Karin Wright - releasekonsert

Lørdag 18.10.14 16:00

Marit Sandvik & Nova Onda

Lørdag 18.10.14 22:00

Rolling Thunder

Mandag 20.10.14 21:00

Lars Martin Myhre og Perry Stenbäck (S)
Support: Mando Saenz

Tirsdag 21.10.14 21:00

TirsdagsJammen

Onsdag 22.10.14 20:00

Kåre Garnes Trio

Torsdag 23.10.14 21:00

Bjørn Berge

Fredag 24.10.14 22:00

Daniel Eriksen Quartet

Lørdag 25.10.14 16:00

Sigurd Ulveseth kvartett

Lørdag 25.10.14 22:00

Queendom

Søndag 26.10.14 20:00

SøndagsJammen

Mandag 27.10.14 21:00

Herr Nilsen 20 år: Finn Kalvik

Tirsdag 28.10.14 21:00

Herr Nilsen 20 år: TirsdagsJammen spesial m/gjester

Onsdag 29.10.14 20:00

Herr Nilsen 20 år: Jazzin' Babies

Fredag 31.10.14 22:00

Amnestykonsert - Gitarer mot terror !


Lørdag 01.11.14 16:00

Herr Nilsen 20 år: Babylon Brothers

Lørdag 01.11.14 22:00

Herr Nilsen 20 år: HBC THE SUPER TRIO feat. GARY NOVAK
Scott Henderson-Jeff Berlin-Gary Novak

Søndag 02.11.14 20:00

Herr Nilsen 20 år: Big Band Sunday
Sandvika Storband m/Lars Jansson

Mandag 03.11.14 21:00

Elin Furubotn

Tirsdag 04.11.14 21:00

TirsdagsJammen

Onsdag 05.11.14 20:00

Astro Buddha Agogo

Torsdag 06.11.14 21:00

Red Headed Sluts

Fredag 07.11.14 22:00

The Reverend Peyton's Big Damn Band

Lørdag 08.11.14 16:00

Olga Konkova Trio

Lørdag 08.11.14 22:00

De Musikalske Dvergene

Søndag 09.11.14 20:00

Søndagsjammen

Mandag 10.11.14 21:00

Marte Hallem m/band

Tirsdag 11.11.14 21:00

TirsdagsJammen

Onsdag 12.11.14 20:00

Røshnes Jazzband

Torsdag 13.11.14 21:00

Askil Holm -
releasekonsert "MIDT I STARTEN AV LIVET"

Fredag 14.11.14 22:00

Nobody`s Business med Gina Aspenes

Lørdag 15.11.14 16:00

District Nine

Lørdag 15.11.14 22:00

Mannen På Trappa

Tirsdag 18.11.14 00:00

TirsdagsJammen

Onsdag 19.11.14 20:00

Jerry Bergonzi Quintet

Torsdag 20.11.14 21:00

New Jordal Swingers

Lørdag 22.11.14 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Lørdag 22.11.14 22:00

Eden Brent

Søndag 23.11.14 20:00

SøndagsJammen

Mandag 24.11.14 21:00

Lars Wagle

Tirsdag 25.11.14 21:00

TirsdagsJammen

Onsdag 26.11.14 20:00

Doc Houlind Revival All Stars (DK)

Torsdag 27.11.14 21:00

Claudia Scott

Lørdag 29.11.14 16:00

Sinatra Songbook

Lørdag 29.11.14 22:00

Tina Lie

Søndag 30.11.14 20:00

Bærum Big Band m/Erik Halvorsen



Neste tre måneder